Serigrafie, 47x57 cm. Signováno tužkou vpravo dole Heidi Foerster 74. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 73 cm
o autorovi: 1932 Německá malířka a grafička