Heidi Foerster - Flašinet

Serigrafie, 47x57 cm. Signováno tužkou vpravo dole Heidi Foerster 74. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 73 cm

o autorovi: 1932
Německá malířka a grafička

114052. Flašinet
Dražba ukončena:07.04.2024 21:24:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč