Heinzel - Básník a diva

Olej na plátně, 26x32 cm. Signováno vlevo dole Heinzel 1842. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Heinzel
305035. Básník a diva
Dražba ukončena:02.06.2020 20:20:06
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč