Helena Bochořáková Dittrichová - Industriální Brno

Olej na plátně, 65x90 cm. Signováno vpravo dole Bochořáková. Rámováno.

Nejdelší strana: 97 cm

o autorovi: 1894 – 1980

154403. Industriální Brno
Zbývá:9 dnů, 3 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:20:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 100 Kč

1 100 Kč 30.01.2026 13:37:36 15681
1 000 Kč 30.01.2026 12:12:40 929