Helena Bochořáková Dittrichová - V práci

Olej na plátně, 66x53 cm. Signováno vlevo dole Bochořáková. Rámováno.

Nejdelší strana: 72 cm

o autorovi: 1894 – 1980

doporučujeme
154425. V práci
Zbývá:9 dnů, 0 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:42:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 30.01.2026 12:13:31 929