Henri Matisse - Colors - L'atelier Mourlot

Litografie, 55x5é cm. Signováno vlevo dole v tisku Matisse 52. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Litografie je z r. 1987.

o autorovi: 1869 – 1954
Francouzský malíř, sochař a grafik, hlavní představitel fauvismu.

28947. Colors - L'atelier Mourlot
Dražba ukončena:27.02.2019 21:34:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč