Henri Matisse

52234. Figury I. + I.

popis: 2 litografie, každá 37x24 cm. Nesignovány. Volný spojený list.

Pozn.: Z cyklu Jazz.

zbývá: 18 dnů, 16 hodin

konec dražby: 11.11.2020 19:40:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 17.10.2020 19:13:51 659