Henri Matisse - Geometrická kompozice

Litografie, 24x24 cm. Signováno vlevo dole Matisse 52. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1869 – 1954
Francouzský malíř, sochař a grafik, hlavní představitel fauvismu.

41087. Geometrická kompozice
Dražba ukončena:27.02.2020 20:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč