Henri Matisse - Ikarus (z cyklu Jazz)

Litografie, 37x24 cm. Nesignováno. Volný list.

o autorovi: 1869 – 1954
Francouzský malíř, sochař a grafik, hlavní představitel fauvismu.

52460. Ikarus (z cyklu Jazz)
Dražba ukončena:12.11.2020 19:56:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč