Henri Matisse - Marguerite Matisse - Tete blanche et rose

Litografie, 23x14 cm. Signováno vpravo dole v tisku Henri Matisse. Volný list.

o autorovi: 1869 – 1954
Francouzský malíř, sochař a grafik, hlavní představitel fauvismu.

43087. Marguerite Matisse - Tete blanche et rose
Dražba ukončena:16.04.2020 19:33:00
Vyvolávací cena:600 Kč
nebylo vydraženo