Henri Matisse

39192. Papier découpés - Berggruen & Cie, 1953

popis: Litografie, 22x15 cm. Signováno vpravo dole v tisku Matisse 52. Volný list.

dražba ukončena: 15.01.2020 19:44:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 29.12.2019 21:23:35 1171