Henri Matisse - Plachetnice (Bateau)

Litografie, 28x22 cm. Nesignováno. Pasparta, volný list.

Pozn.: Papír mírně ušpiněn.

o autorovi: 1869 – 1954
Francouzský malíř, sochař a grafik, hlavní představitel fauvismu.

22533. Plachetnice (Bateau)
Dražba ukončena:26.09.2018 22:20:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 100 Kč