Henri Matisse - Schoulená

Litografie, 50x38 cm. 21/75. Signováno vlevo dole v tisku H. Matisse 52. Signováno vpravo dole v tisku Henri Matisse.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu. Printed by Spadem Paris 1995.

o autorovi: 1869 – 1954
Francouzský malíř, sochař a grafik, hlavní představitel fauvismu.

37298. Schoulená
Dražba ukončena:13.11.2019 21:32:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 500 Kč