Karel Pospíšil - Samota pod sněhem

Olej na překližce, 42x52 cm, signováno vpravo dole K. Pospíšil, rám.

1886, Praha

Pozn.: Rám mírně poškozen.

3125. Samota pod sněhem
Dražba ukončena:25.11.2015 19:58:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč