Hermés Paris - Hedvábný šátek Hermés

92x88 cm.

Ikonický hedvábný šátek Hermès "Cliquetis" navržený Julie Abadie v roce 1972. Ohromující kompozice ve tvaru vějíře s loveckými rohy a kotvami zdobenými šňůrami a střapci, slunci a mušlemi.

Vyrobeno z kvalitního hedvábí, nadčasový doplněk – báječný předmět, který můžete vlastnit a nosit. Skvěle bude vypadat i zarámovaný k zavěšení na zeď!

Pozn.: V jednom místě mírně poškozeno.

118028. Hedvábný šátek Hermés
Dražba ukončena:23.06.2024 20:32:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč