Holandský malíř pravděpodobně 1. poloviny 17. století - Portrét muže

Olej na dřevě. 70x54 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vpravo uprostřed popsáno A. tatic 47 An. 1634.

Holandský malíř pravděpodobně 1. poloviny 17. století
49366. Portrét muže
Dražba ukončena:01.10.2020 20:22:11
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:22 000 Kč