Horák - Práce na louce

Olej na kartonu, 50x59 cm. Signováno vpravo dole Horák. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

305024. Práce na louce
Dražba ukončena:01.06.2020 20:31:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč