František Xaver Naske - Dívka v kloboučku

Olej na překližce, 52x43 cm, signováno vpravo dole, datováno 1918, rám.

1884, Praha - 1959, Praha
Soukromá studia u malířů V. Slabocha a K. Reisnera, poté žákem AVU (1901-1907, prof. B. Roubalík a H. Schwaiger). Maloval dekorativní kompozice, podobizny a věoval se volné i užité grafice. Vytvořil mnoho portrétů osobností z uměleckého i veřejného života. Vystavoval doma a často také v zahraničí (Amsterdam, Kodaň, Londýn, Mnichov, ...)

Pozn.: Rám mírně poškozen.

1680. Dívka v kloboučku
Dražba ukončena:26.11.2014 21:59:00
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč