Horník

47190. Hlavy koní

popis: Olej na plátně, 39x31 cm. Signováno vpravo dole Horník v Lánech. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 25 dnů, 5 hodin

konec dražby: 29.07.2020 19:27:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 000 Kč