Horník

47190. Hlavy koní

popis: Olej na plátně, 39x31 cm. Signováno vpravo dole Horník v Lánech. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 29.07.2020 19:27:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 11 000 Kč