Horský

51683. Lokomotiva

popis: Olej na plátně, 80x132 cm. Signováno vlevo dole Horský. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 28.10.2020 21:20:01

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 10 000 Kč