Horský - Lokomotiva

Olej na plátně, 80x132 cm. Signováno vlevo dole Horský. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Horský
51683. Lokomotiva
Dražba ukončena:28.10.2020 21:20:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč