Hubert Bauer

12234. Motiv v Kloučkách u Stříbrné Skalice

popis: Olej na kartonu, 25x34 cm, signováno vpravo dole H. Bauer, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 56 dnů, 23 hodin

konec dražby: 20. 9. 2017 18:26:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 500 Kč

1 500 Kč 30. 6. 2017 6:11:47 2216