Hubert Bauer - Motiv v Kloučkách u Stříbrné Skalice

Olej na kartonu, 25x34 cm, signováno vpravo dole H. Bauer, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Českých Žlebech roku 1905. Studoval soukromě u malíře Jos. Procházky, prof. Konůpka a Pavelky v Praze a prof. Trägra v Českých Budějovicích.

12234. Motiv v Kloučkách u Stříbrné Skalice
Dražba ukončena:20.09.2017 18:39:53
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 800 Kč