Hubert Bauer

12234. Motiv v Kloučkách u Stříbrné Skalice

popis: Olej na kartonu, 25x34 cm, signováno vpravo dole H. Bauer, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 20. 9. 2017 18:39:53

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 3 800 Kč