Hubert Bauer - Rákosí u rybníka

Olej na překližce, 25x35 cm. Signováno vlevo dole H. Bauer. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

Nejdelší strana: 48 cm

o autorovi: Narodil se v Českých Žlebech roku 1905. Studoval soukromě u malíře Jos. Procházky, prof. Konůpka a Pavelky v Praze a prof. Trägra v Českých Budějovicích.

74912. Rákosí u rybníka
Dražba ukončena:27.03.2022 20:24:52
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč