Hubert Bauer - Vesnice v podzimní krajině

Olej na plátně, 45x70 cm. Signováno vpravo dole Bauer 32. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozené. Vzadu v jednom místě plátno podlepeno.

o autorovi: Narodil se v Českých Žlebech roku 1905. Studoval soukromě u malíře Jos. Procházky, prof. Konůpka a Pavelky v Praze a prof. Trägra v Českých Budějovicích.

20269. Vesnice v podzimní krajině
Dražba ukončena:30.05.2018 20:32:22
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 300 Kč