Hubert Kovařík - Na dříví

Olej na překližce, 38x46 cm. Monogramováno vpravo dole HKO 36. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1888 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč

29050. Na dříví
Dražba ukončena:28.02.2019 19:04:21
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 500 Kč