Hubert Kovařík - Ve žních

Olej na překližce, 108x118 cm. Monogramováno vlevo dole HK 40. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1888 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč

38113. Ve žních
Dražba ukončena:28.11.2019 20:47:43
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:44 000 Kč