Hubert Kovařík - Vybírání řepy

Olej na plátně, 80x100 cm. Monogramováno vpravo dole H. KO 38. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč

23507. Vybírání řepy
Dražba ukončena:31.10.2018 18:37:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč