Hugo Boettinger - České kvarteto

Světlotisk, 20x32 cm. Signováno vpravo dole Hugo Boettinger 1907. Tiskl Štenc Praha. Volný list. Dole originální podpisy 4 členů kvarteta.

Pozn.: Okraje mimo tiskovou plochu poškozeny.

o autorovi:
1880 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 360 000 Kč.

56854. České kvarteto
Dražba ukončena:17.03.2021 21:07:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč