Hugo Boettinger - Pár na louce

Olej na kartonu, 60x50 cm. Signováno vlevo dole H. Boettinger. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi:
1880 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 360 000 Kč.

45167. Pár na louce
Dražba ukončena:27.05.2020 20:49:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:23 000 Kč