Hugo Boettinger - Tři ženy

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 21x27 cm. Signováno vpravo dole Hugo Boettinger. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi:
1880 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 360 000 Kč.

25085. Tři ženy
Dražba ukončena:28.11.2018 21:43:40
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč