Hugo Boettinger - Umělec a jeho přítel

Olej na kartonu, 46x54 cm. Signováno vpravo dole H. Boettinger 1923. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi:
1880 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 360 000 Kč.

51624. Umělec a jeho přítel
Dražba ukončena:28.10.2020 19:52:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč