Hugo Steiner - Golem

Litografie, 20x13 cm. Signováno vpravo dole Hugo Steiner - Prag. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

Hugo Steiner
34478. Golem
Dražba ukončena:18.09.2019 21:21:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč