Hugo Ullik - Kamzík v horách

Olej na desce, 28x20 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1838-1881
Narodil se v Praze. Studoval AVU v Praze u prof. Haushofera a v Mnichově v krajinářské škole u prof. Schleicha. Ve svých námětech vycházel z romantické a náladové německé krajinomalby. Kromě volné tvorby maloval divadelní kulisy a ilustroval časopisy Květy a Světozor.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 150 000 Kč.

51662. Kamzík v horách
Dražba ukončena:28.10.2020 20:35:44
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:15 000 Kč