Hugo Ullik - U jezera

Olej na plátně, 34x53 cm, signováno vlevo dole Hugo Ullik, rám.

Pozn.: Vzadu přípis a číslo. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1838-1881
Narodil se v Praze. Studoval AVU v Praze u prof. Haushofera a v Mnichově v krajinářské škole u prof. Schleicha. Ve svých námětech vycházel z romantické a náladové německé krajinomalby. Kromě volné tvorby maloval divadelní kulisy a ilustroval časopisy Květy a Světozor.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 150 000 Kč.

13777. U jezera
Dražba ukončena:26.10.2017 19:35:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:44 000 Kč