Olej na plátně fixovaný na kartonu, 57x78 cm. Signováno vpravo dole Ida Munzberg. Rám.
Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.
o autorovi: 1876-1955
Narodila se ve Stříteži. Studovala uměleckou školu pro paní a dívky a poté AVU ve Vídni. u prof. Ticheho a Jetmara. Působila jako profesorka kreslení na dívčím lyceu v Těšíně. Ve své volné tvorbě se věnovala hlavně portrétům, krajinomalbě a zátiším.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 700 Kč