Idolly.art - Stigma Generace Y

Akryl na plátně, 150x150 cm. Signováno vzadu Borshch Daria 2018. Nerámováno.

Nejdelší strana: 150 cm

o autorovi: MgA Daria Borshch se narodila v roce 1996 a v roce 2021 úspěšně dokončila studium na Fakultě Ladislava Sutnara pod vedením Aleše Ogouna. Její umělecký přístup je jedinečný díky využití synestezie vůně a barvy, což jí umožňuje vidět barvy ve vůních.

vydraženo velký formát
100406. Stigma Generace Y
Dražba ukončena:31.08.2023 20:06:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč