Idolly.art - Stigma Generace Y

Nejdelší strana: 150 cm

Akryl na plátně, 150x150 cm. Signováno vzadu Borshch Daria 2018. Nerámováno.

o autorovi: MgA Daria Borshch se narodila v roce 1996 a v roce 2021 úspěšně dokončila studium na Fakultě Ladislava Sutnara pod vedením Aleše Ogouna. Její umělecký přístup je jedinečný díky využití synestezie vůně a barvy, což jí umožňuje vidět barvy ve vůních.

104120. Stigma Generace Y
Dražba ukončena:26.10.2023 20:49:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč