Nejdelší strana: 150 cm
Akryl na plátně, 150x150 cm. Signováno vzadu Borshch Daria 2018. Nerámováno.
o autorovi: MgA Daria Borshch se narodila v roce 1996 a v roce 2021 úspěšně dokončila studium na Fakultě Ladislava Sutnara pod vedením Aleše Ogouna. Její umělecký přístup je jedinečný díky využití synestezie vůně a barvy, což jí umožňuje vidět barvy ve vůních.