Igor Kitzberger - Studie - Herecká společnost

Litografie 10/35, 30x30 cm. Signováno vpravo dole. Datováno 2007. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: Narodil se v Novém Jičíně roku 1963. Studoval Vysokou školu výtvarných umění v Bratislavě. Ve své tvorbě se věnuje figurálním plastikám z bronzu a oceli.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75 000 Kč

92472. Studie - Herecká společnost
Dražba ukončena:26.03.2023 21:00:54
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč