Igor Shulman - Ve dveřích

Olej na plátně, 100x72 cm. Signováno vlevo dole Shulman 2015. Rámováno.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: 1959
Ruský malíř, vlastním jménem Igor Andrianov.

77281. Ve dveřích
Dražba ukončena:25.05.2022 22:35:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč