Ilja Hartinger - Předjaří u chalup

Kvaš - akvarel na kartonu, 36x102 cm. Signováno vpravo dole I. Hartinger 87. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1935

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

Ilja Hartinger
52965. Předjaří u chalup
Dražba ukončena:26.11.2020 20:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč