Ilja Hartinger - Zimní den

Kvaš - akvarel. 34x100 cm. Signováno vpravo dole J. Hartinger 015. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 111 cm

o autorovi: 1935

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

Ilja Hartinger
152595. Zimní den
Zbývá:0 dnů, 15 hodin
Konec dražby:29.01.2026 21:14:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:7 500 Kč