Olej na překližce, 22x33 cm. Monogramováno vpravo dole. Autorsky rámováno.
Nejdelší strana: 40 cm
o autorovi: 1947 – 2008
Malíř, sochař, ilustrátor, animátor Studia Jiřího Trnky. Navštěvoval kurzy kreslení, na AVU v Praze se nedostal, studoval výtvarnou výchovu na PedF UK u L. Leitgeba a K. Šmída. Byl zaměstnán v Krátkém filmu, od r. 1989 ve svobodném povolání. Věnoval se abstraktní malbě, pracoval v cyklech. V 90. letech se zabýval knižní ilustrací. Byl členem Unie výtvarných umělců, od r. 1992 také SVU Mánes. Jeho práce jsou součástí sbírek NG a GHMP v Praze a mnoha dalších českých i zahraničních galerií.