Ilja Šavel - U Holašovic

Olej na sololitu, 29x44 cm. Signováno vpravo dole I. Šavel. Rámováno.

Nejdelší strana: 59 cm

o autorovi: 1951 – 2020
Malíř, grafik. Studoval na SUPŠ v Uherském Hradišti užitou a dekorativní malbu v architektuře a propagaci u J. Blažka a K. Hofmana a na AVU v Praze malbu u O. Oplta a F. Jiroudka. Studijně pobýval v Rusku, v Itálii a Německu. Ve svobodném povolání se věnoval malbě, grafice a pracím pro architekturu. Byl členem UVU v Teplicích. Jeho práce jsou zastoupeny ve sbírkách v Mostě, GVU v Litoměřicích, Karlovy university v Praze a jinde.

vydraženo top
112113. U Holašovic
Dražba ukončena:25.02.2024 20:14:43
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč