Imrich Weiner Kráĺ - Cesta vesnicí

Akvarel, 30x42 cm. Signováno vpravo dole I. Weiner - Kráľ. Pasparta.

Stav: Pasparta mírně poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 53 cm

o autorovi: 1901 - 1978

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 600 000 Kč.

154043. Cesta vesnicí
Zbývá:26 dnů, 13 hodin
Konec dražby:25.02.2026 21:02:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč