Akvarel, 30x42 cm. Signováno vpravo dole I. Weiner - Kráľ. Pasparta.
Stav: Pasparta mírně poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 53 cm
o autorovi: 1901 - 1978
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 600 000 Kč.