Imrich Weiner Kráĺ - Očakávanie

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 40x29 cm. Signováno vpravo dole I. Weiner-Král 67. Rám.

Pozn.: Přiložen znalecký posudek PhDr. Ľubomíra Podušela, Csc.

o autorovi: 1901 - 1978

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 600 000 Kč.

29124. Očakávanie
Dražba ukončena:28.02.2019 21:49:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:140 000 Kč