Persie - Zdobená dýka

Nejdelší strana: 52 cm

Kov, délka 52 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Persie
153745. Zdobená dýka
Zbývá:9 dnů, 20 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:02:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 15.01.2026 22:55:03 15031