Írán, počátek 19. století - Perský koberec Tabriz

Perský, ručně vázaný, starožitný koberec, 372x278 cm. Starý lovecký vzor (poslední té doby) a 2.stupeň vázání.

Pozn.: Odborně vyčištěno. Poškozeno.

Írán, počátek 19. století
64323. Perský koberec Tabriz
Dražba ukončena:15.09.2021 21:58:34
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:18 000 Kč