Francie, počátek 20. století - Koberec

Koberec - hedvábí s vlnou, 250x180 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Francie, počátek 20. století
53274. Koberec
Dražba ukončena:09.12.2020 21:18:45
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč