Francie, počátek 20. století

53274. Koberec

popis: Koberec - hedvábí s vlnou, 250x180 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 09.12.2020 21:18:45

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 14 000 Kč