Italský malíř konce 18. století - U antické zříceniny

Kresba sepií, 31x43 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, papír poškozen.

Italský malíř konce 18. století
47053. U antické zříceniny
Dražba ukončena:15.07.2020 22:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 900 Kč