Iva Hüttnerová - Bruslaři

Litografie, 32x27 cm. Signováno vpravo dole tužkou Iva Hüttnerová 2020. Rám, sklo.

31/100.

o autorovi: Narodila se v Praze r. 1948.
Vystudovala DAMU, v malířství je samoukem. Hojně vystavuje doma i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

vydraženo top
93661. Bruslaři
Dražba ukončena:16.04.2023 20:03:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč