Iva Hüttnerová - Čekání na vlak

Litografie 82/100, 38x27 cm, signováno vpravo dole Iva Hüttnerová 06, rám, zaskleno.

o autorovi: Narodila se v Praze r. 1948.
Vystudovala DAMU, v malířství je samoukem. Hojně vystavuje doma i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

11733. Čekání na vlak
Dražba ukončena:28.06.2017 20:06:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 000 Kč