Iva Hüttnerová - Dívka s kufrem

Litografie, 21x15 cm. 46/60. Signováno vpravo dole Iva Hüttnerová 99. Rám, sklo.

o autorovi: Narodila se v Praze r. 1948.
Vystudovala DAMU, v malířství je samoukem. Hojně vystavuje doma i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

34440. Dívka s kufrem
Dražba ukončena:18.09.2019 20:38:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 000 Kč